צרו קשר
 
 
 
 
 
 
 

אודות

 
גלריה לשמלות כלה של המעצבת ראומה זהר

גלריה לשמלות כלה של המעצבת ראומה זהר

ראומה החלה את דרכה המקצועית כאספנית וכאוצרת של שמלות כלה עתיקות ווינטג' למותג ראומה ויואל. מתוך מחשבה יצירתית ופורצת דרך, היא יצרה לראשונה בארץ אלטרנטיבה חדשה, מגובשת וייחודית עבור כלות מיוחדות, שאינן הולכות בתלם.

במקביל לאיסוף השמלות ובהדרגה, ראומה החלה ליצור ולעצב שמלות כלה חדשות ומקוריות. תהליך זה התפתח עם השנים והבשיל עד כדי כך, שמשנת 2013 הקולקציה בגלריה מושתתת על טהרת עיצוביה. לעיצובים אלו זהות מובחנת וברורה, המתאפיינת בעידון, בהידור וביוקרה מאופקת. השמלות בעיצובה של ראומה הן בעלות נוכחות קלאסית מזוקקת ואצילות טבעית ובלתי מתאמצת. עם זאת, הן מורכבות וייחודיות באופן יוצא דופן, ההופך אותן ליצירות אומנות של ממש.

הכלות של ראומה ויואל הן נשים מיוחדות, שניחנו בעדינות, ברגישות, באנינות אופנתית ובאמירה אישית. המפורסמת שבהן היא השחקנית המוערכת והיפהפייה, יובל שרף, שלבשה ביום נישואיה שמלה בעיצובה של ראומה, ואף זכתה להכרה רשמית כמתלבשת הטובה ביותר .
עם השנים התגבשה ושוכללה שיטת עבודה מוקפדת ואישית, לצד ליווי צמוד, קשוב, מקצועי ורגיש של הכלות. שילוב זה יוצר בסופו של כל תהליך כלה בעלת הופעה חד-פעמית, מרגשת ומפעימה!
הביקור בראומה ויואל הוא חוויה משמעותית ויוצאת דופן המבטיחה:

הביקור בראומה ויואל הוא חוויה משמעותית ויוצאת דופן המבטיחה:

"שמלת כלה בלתי נשכחת, הלקוחה מאגדה רומנטית" (עכבר העיר)
"שמלות כלה על זמניות מרהיבות" (נענע אופנה)
"יופי נדיר" (את)

מאז שהוקמה הגלריה, היא זכתה להפוך למובילה בתחומה, לארח אלפי מבקרים ולהוות מקור השפעה והשראה ליוצרים מתחומי האומנות והעיצוב על גווניהם השונים.

גם את מוזמנת לבקר בגלריה ולהתחדש בשמלת כלה חלומית.
צרי קשר לפרטים ולתיאום פגישה עם ראומה זהר: 053-7101519.
 
סטודיו לשמלות כלה - ראומה ויואל